2024. április 26, péntek - Ervin

Hírek | Sport

F1: Max Verstappen nyerte a Monacói Nagydíjat
2023. Május 28. 17:43, vasárnap | Sport

A második helyen az Aston Martin színeiben versenyző spanyol, Fernando Alonso, a harmadikon az Alpine-os francia, Esteban Ocon végzett.

NBA: A Celtics az ötödik meccset is megnyerte
2023. Május 26. 17:11, péntek | Sport

A Boston 16 sikeres hárompontos kísérletet ért el a meccsen, négy játékosuk átlépte a 20 pontos határt.

Darts: Van Gerwen immár hetedszer lett a Premier League királya
2023. Május 26. 11:29, péntek | Sport

A holland korábban 2013-ban, 2016-ban, 2017-ben, 2018-ban, 2019-ben és 2022-ben is megnyerte a versenyt.

A lettek meglepték a svédeket és történelmi elődöntő vár rájuk
2023. Május 26. 07:17, péntek | Sport

Az elődöntőben a Finnországot 4-1-re legyőző Kanadával találkoznak.

A fiatal capoeristák értékes érmeket hoztak haza
2023. Május 25. 13:08, csütörtök | Sport

Május elején Galántán rendezték meg a Capoeira Slovakia Open nemzetközi versenyt, amelyen a komáromi fiatal sportolók is részt vettek.

NBA: A Boston játékban maradt a 4. meccs után
2023. Május 24. 22:00, szerda | Sport

Az ötödik párharcot itthoni idő szerint péntek hajnalban 2:30-kor rendezik Bostonban. A sorozat győztesére a Denver Nuggets vár a döntőben, aki egyetlen vereség nélkül jutott be a Los Angeles Lakers ellen.

Hoki-vb: A szlovák válogatott nem jutott be a kieséses szakaszba
2023. Május 24. 09:47, szerda | Sport

A szlovákok a svájciak hárompontos győzelme esetén jutottak volna be a jégkorong-vb kieséses szakaszába.

NBA: A Denver bejutott az NBA döntőjébe
2023. Május 23. 08:48, kedd | Sport

LeBron James-nek volt esélye hosszabbításra menteni a mérkőzést négy másodperccel a lefújás előtt, de próbálkozását Aaron Gordon blokkolta.

A szlovákok a norvégok ellen zárják a csoportküzdelmet
2023. Május 22. 15:02, hétfő | Sport

A szlovák férfi jégkorong-válogatott eddig 35-ször találkozott Norvégiával, 24 párharcot megnyertek, kettő döntetlennel, kilenc párharc pedig az északiak győzelmével zárult. Az összesítés 126:69 a szlovákok javára.

NBA: A Miami és a Denver egy lépésre a döntőtől
2023. Május 22. 12:22, hétfő | Sport

A Miaminak esélye van arra, hogy 1999 óta az első olyan klub legyen, amely a konferencia nyolcadik kiemeltjeként bejutott a rájátszás döntőjébe.

Egészség és belső béke a hegyek között
2023. Május 22. 09:04, hétfő | Sport

A túrázás egy olyan tevékenység, amely számtalan előnyt és örömöt nyújt az emberek számára. Nem csupán a testi egészségünkre van pozitív hatással, hanem erősen befolyásolja a mentális jóllétünket is.

Svájc 4:2-re megverte Szlovákiát a B-csoportban
2023. Május 19. 09:24, péntek | Sport

A szlovák válogatott pénteken, közép-európai idő szerint 19.20-kor játssza ötödik mérkőzését a világbajnokságon Kazahsztán ellen.