Győzött a Boston és bebiztosította a hazai pálya előnyét az NBA rájátszásában
2024. Április 04. 09:29, csütörtök | Sport

A Celtics megszerezte szezonbeli 60. győzelmét.

Szívműtéten esett át Peter Sagan
2024. Március 22. 09:34, péntek | Sport

Sagan szokatlanul magas pulzussal - abnormális tachikardiás epizóddal - küszködött februárban egy hegyikerékpár-versenyen a spanyolországi Chelve-ben.

A Bayern és a Paris St. Germain bejutott a Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe
2024. Március 06. 10:14, szerda | Sport

A bajorok a rómaiak elleni hazai visszavágón behozták a 0:1-es vereséget, és 3:0-ra verték a Laziót. A franciák az első mérkőzésen 2-0-ra, a Real Sociedad pályáján pedig 2-1-re nyertek.

NHL: A Pittsburgh visszavonultatta Jágr mezét
2024. Február 19. 09:34, hétfő | Sport

Jágr a Pittsburghben kezdte NHL-pályafutását, amellyel kétszer nyert Stanley Kupát.

A FIFA megerősítette Sane hárommeccses eltiltását
2024. Február 17. 13:28, szombat | Sport

A huszonnyolc éves német azonnal piros lapot kapott tettéért.

NBA: Dončič 73 ponttal vezette győzelemre csapatát
2024. Január 27. 11:01, szombat | Sport

Dončič megdöntötte személyes legjobbját és a klubrekordot is, amely 60 pont volt.

Az AS ROMA menesztette José Mourinho vezetőedzőt
2024. Január 16. 16:01, kedd | Sport

A portugál edző 2021 óta volt a csapatnál, és 2022-ben megnyerte az Európai Konferencia Ligát (ECL).

Darts: Kezdődik a Világbajnokság!
2023. December 15. 10:26, péntek | Sport

A 2023/24-es Paddy Power World Darts Championship pénteken kezdődik a londoni Alexandra Palace-ban, amikor a regnáló bajnok Michael Smith megkezdi címvédését a nagyszabású nyitóest zárómeccsén.

Meghívó | VII. Karácsonyi futás Dunaszerdahelyen
2023. November 29. 10:44, szerda | Sport

Hetedik alkalommal rendezik meg a Karácsonyi futás nevű közösségi sporteseményt Dunaszerdahelyen. A szervezők mindenkit szeretettel várnak.

F1: Verstappen 22 futamból 19-et megnyert
2023. November 27. 10:04, hétfő | Sport

A maradék három győzelmen Verstappen mexikói csapattársa, Sergio Perez, valamint a Ferrari spanyolja, Carlos Sainz osztozott.

Max Verstappen nyerte az első Las Vegas-i Nagydíjat
2023. November 20. 10:12, hétfő | Sport

Ez volt a holland idei 18. futamgyőzelme, egyben karrierje 53. diadala, amivel megelőzte Alain Prostot az örökranglistán.

Az UEFA bemutatta az EURO 2024 hivatalos labdáját
2023. November 16. 08:55, csütörtök | Sport

Az UEFA szerint a labda tervezését a futball öröme és a torna energiája ihlette. Az összes stadion illusztrációja megtalálható a labdán, a tíz rendező város nevével együtt.