Hírek

2020. Július 11. 19:56, szombat | Sport
Forrás: Infocsalóköz összefoglaló

Rózsahegy-DAC összefoglaló 0:1 (0:0)

Az ezüst volt a tét a mai meccsen. Két dolog kellett ehhez. A Zsolnának nem szabadott egynél több pontot szerezniük, a DAC-nak pedig a győzelemre kellett hajtania. Győzött is, de a Zsolna is kitömte a Nagymihályt.

Az ötödik percben Neuer után szabadon futott ki kapujából a Rózsahegy kapusa. Óriási csukafejessel mentette a menthetőt

A 8. percben tizenegyes gyanús eset volt a DAC tizenhatosában. Ránézésre jól döntött a bíró, hogy nem fújt büntetőt.

A 11. percben nagyon ígéretes támadást hajtott végre a Rózsahegy, de a labda Kružliak lábáról a kapu fölé pattant.

Az első 15 percben nem szép, de kapura nem túl veszélyes játékot láthattunk. Nem sok támadást láthattunk, később a másik meccsen a Zsolna megszerezte a vezetést.

A 21. percben Ramirez törhetett ki a kapu felé, Balic ugratta ki, de lesről indult, szóval nem lett belőle semmi.

Jedlička a 22. percben nagyot védett, Regáli lövését lesre mentette.

A 32. percben Ramirez szép kontrából lőhetett kapura, de lövése egy kicsivel elkerülte a vinklit.

Többször próbálták az első félidő során kiugrasztani Ramirezt, de sikertelenül.

A 37. percben Divkovic lőhetett, de a labda messziről elkerülte a kaput.

A 45. percben a Rózsahegy szabadrúgásból lőhetett volna gólt, talán ez volt az első félidő legnagyobb helyzete.

Az első félidőben nem láthattunk túl tempós focit. Egy fokkal talán a Rózsahegy volt jobb, de nagyon nagy lehetőséget egyik csapat sem dolgozott ki. Várjuk a gólt, reméljük a második félidőben több focit láthatunk.

Az 50. percben két rózsahegyi játékos szorult ápolásra.

Az 54. percben Fábry lőtte fölé szabadrúgásból.

Az 57. percben Gerec jön a pályára a Rózsahegynél. Regáli jött le. Ez volt az első csere

Az 59. perben a tizenhatoson belül kezeztek a Rózsahegyiek. Kalmár végezte el a tizenegyest, de nem lőtte be, a rózsahegyi kapus jól kiérezte, hogy hova fogja lőni. Madleňák sárgát kapott.

A 68. percben Jedlička újra megmentette a napot. Ďungel lövését könnyedén hárította.

A 70. perc környékén már csak a meccs végét vártuk, és csak kapu mellé tartó lövéseket láthattunk.
A 75. percben nagy lehetőséget szalasztott el a DAC, Kalmár próbálta meglepni a kapust, e éles szögből csak a kapu hosszabbik sarka mellé lőtt.

A 77. percben a DAC kapusa újabb bravúrt hajtott végre, biztosan megérdemli a meccs játékosa címet.

A 79. percben Sharani bólinthatta kapura, de a kapus védett és még a bíró is lest fújt.

A 81. percben Ramirez gólt lőtt a semmiből. Sharani beadását küszködte be a kapuba. 0:1

A 85. percben még Sharani tette próbára a rózsahegyi kapus figyelmét. A labda a kapus kezében végezte.

A 89. percben még Kalmár helyett bejött Šimčák, utána a rózsahegy elbaltázta a meccs legnagyobb lehetőségét. A rózsahegyi támadó saját csapattársát találta el a kapu helyett.

Ez nem volt a DAC napja, de a Rózsahegy is csak annyit játszott, amennyit kellett. A meccs utolsó 30 percére még az eső is megérkezett. Egyik csapat sem nyújtott túl nagy teljesítményt, de a DAC szó szerint talált egy gólt. A tabellán ez semmit nem változtat. A DAC a harmadik a Zsolna a második és a Slovan a bajnok.

Ezek érdekelhetnek még

2024. Április 24. 16:54, szerda | Sport

Nadal csak akkor lép pályára a Roland Garros-on, ha versenyképes lesz

A Madrid Openen, egy sajtótájékoztatón elmondta az újságíróknak, hogy ha aznap kellene Párizsba mennie, akkor nem lépne pályára.

2024. Április 22. 09:01, hétfő | Sport

F1: Verstappen nyerte a Kínai Nagydíjat

Lewis Hamilton, aki nem szerepelt jól az időmérőn, és csak a tizennyolcadik helyről indult, végül a kilencedik helyen végzett a Mercedes-szel.

2024. Április 18. 10:14, csütörtök | Sport

A Real büntetőkkel nyert a City ellen, a Bayern lesz az ellenfele az elődöntőben

A Real a 12. percben szerzett vezetést az Etihad Stadium-ban. Vinicius Junior futott el a szélen, és a tizenhatosban érkező Rodrygót találta meg keresztlabdájával.

2024. Április 15. 09:08, hétfő | Sport

NBA: Véget ért az alapszakasz, mutatjuk a rájátszás párosításait

Az NBA történetében először fordult elő, hogy az utolsó játéknapon három azonos mérleggel rendelkező csapat küzdött meg az összesített első helyért a konferenciában.