2024. Június 11. 11:04, kedd | Sport
Forrás: Teraz.sk

Lewandowski megsérült a hétfői, Törökország elleni felkészülési mérkőzésen

A 35 éves csatár sérülésének mértéke és a rehabilitációjának hossza nem ismert.

A lengyel Robert Lewandowski, az FC Barcelona játékosa megsérült a hétfői, Törökország elleni Európa-bajnoki felkészülési mérkőzésen. A 35 éves támadó sérülésének mértéke és a rehabilitációjának hossza nem ismert. Ugyanakkor megsérült Karol Swiderski a Hellas Veronától is, ő bokasérülés miatt hagyta el a pályát.

Lengyelország már elveszítette a Juventus Torino támadóját, Arkadiusz Miliket, aki a pénteki, Ukrajna elleni mérkőzésen szenvedett térdsérülést. "Milik térdében a bal meniszkuszt műtötték meg. Kedden kezdi meg a rehabilitációját" - közölte a Juventus a hivatalos honlapján. A felépülésének ideje nem ismert.

Lengyelország június 16-án kezdi meg az EB alapszakaszát a D csoportban, a Hollandia elleni mérkőzéssel. Ezt követően Ausztriával találkozik, majd a csoportot a Franciaország elleni párharccal zárja.

Az EB pénteken, június 14-én kezdődik, a nyitómeccset a házigazda Németország játssza Skóciával 21:00 órától.

Forrás: teraz.sk

Ezek érdekelhetnek még

2024. Július 24. 12:26, szerda | Sport

Kezdődnek a 2024-es nyári olimpiai játékok Párizsban

A francia fővárosban száz év után, immár harmadszor rendezik meg a legnagyobb sportünnepet.

2024. Július 15. 09:48, hétfő | Sport

Spanyolország 2-1-re legyőzte Angliát, ezzel megszerezte negyedik Európa-bajnoki címét

A spanyolok magabiztos játékkal, pontvesztés nélkül zárták a kontinensviadalt, megszerezve a rekordot jelentő negyedik EB-címet.

2024. Július 08. 11:40, hétfő | Sport

F1: Hamilton nyerte a Brit Nagydíjat

Ez volt a brit versenyző kilencedik győzelme hazai pályán (2008, 2014, 2015, 2016, 2017, 2019, 2020, 2021, 2024).

2024. Július 04. 14:59, csütörtök | Sport

Nincs favoritja a Németország-Spanyolország rangadónak

Luis de la Fuente, a spanyolok edzője arra biztatta játékosait a csoportkörben, hogy egyik meccs után se szálljanak el maguktól.